Çelik Konstrüksiyon Depo & Antrepo Yapımı

Geniş Alanlarda Depo ve Antrepo Yapılarının Projelendirilmesi & Yapımı

  • Çelik Konstrüksiyon Metal Depo Yapımı

    Uçak hangarı çelik konstrüksiyonu yapımı
  • Çelik Konstrüksiyon Metal Antrepo Yapımı

Depolar ve antrepolar büyük firmaların istif alanları, gümrük bölgelerindeki stok alanları, şantiyeler, fabrikalar ve çeşitli iş yerleri stokları için üzeri kapalı genelde çelik konstrüksiyondan inşa edilen sağlam metal yapılardır.

Çelik Konstrüksiyon Depo & Hangar Yapımı Teklifi Al!

Teklif almak için yapılacak depo & hangar: Eni, Boyu, Kolon Yüksekliği, Mahya Yüksekliği belirtiniz

Tel: 0542 374 96 46
Tel2: 0542 281 35 45
E-mail: sagiroglu.fazil@gmail.com
E-mail: info@sagiroglucelik.com

Tecrübeli mühendislerimizden cep telefonu ile hemen yaklaşık tonaj ve teklif alabilirsiniz!

Yaklaşık teklif net çelik konstrüksiyon hangar depo tonajını içermediği için statik proje çiziminden sonra yazılı olarak tam fiyat teklifi atılacaktır.

Çelik Konstrüksiyon Depo ve Antrepolar Nasıl Yapılıyor?

Uçak hangarı çelik konstrüksiyonu yapımı

Uçak hangarı çelik konstrüksiyonu yapımı

Çelik konstrüksiyon depo ve antrepolar firmamız tarafından tamamı ile çelik elemanlarından üretilmektedir. Çelik depo ve antrepo yapımında genelde I demir, U demir ve kutu profiller kullanılmaktadır. İlk olarak istenen yükseklik ve ölçülerde çelik depo yapısı AutoCAD ortamında mühendislerimizce tasarlanmaktadır. Tasarlanan çelik depo veya antrepo daha sonra metrik sistemde 3 Boyutlu (3D) olarak canlandırılarak proje sahibinin onayına sunulmaktadır. Gerekli durumlarda yapı statik projesi de yapılabilmektedir.

AutoCAD ve 3D olarak çizilen çelik statik proje çizimleri üzerinden gerekli onaylar alındıktan sonra konstrüksiyon yapım aşaması başlamaktadır. İlk olarak çelik depo veya antrepo için gerekli alt yapı betonu projeye göre atılır. Alt yapı süresince çelik konstrüksiyon elemanlarının projeye göre kesme işlemleri yapılmaktadır. Demirler gerekli açılarda ve şekillerde yerlerine göre kesilir. Flanşlar ve diğer özel bağlantı parçaları plazma kesme makinesinde tam yerine göre kesilerek işlenir. Kesme işlemlerinden sonra sevk edilen demir parçalar şantiyede vinç ve iskeleler yardımı ile montaj edilir. Montaj işlemi isteğe göre tamamen kaynakla veya demonte şekilde vidalı sistem yapılabilmektedir. Sabit kalacak depo ve antrepolarda kaynaklı sistem önerilir.

Çelik konstrüksiyon iskeleti ortaya çıkan depo veya antrepo üzerine ve yanlarına duvarlarına isteğe göre üst kapama işlemi uygulanmaktadır. Genellikle galvanizli sac, boyalı sac, sandviç panel veya özel pvc kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Ortaya çıkan metal konstrüksiyonun yanda ve tavanda belirli yerlerine şeffaf paneller montajlanarak gün ışığını kullanması sağlanmaktadır. Aydınlatma sistemi montajı firmamızca yapılmaktadır fakat elektrik hattı ve montajı müşteriye aittir.

Depo Hangar Yapımı Maliyeti

Çelik konstrüksiyon depo veya antreponun kapısı ise isteğe ve kullanım amacına göre tasarlanmaktadır.

Çelik konstrüksiyon depo ve antrepo yapımı, projelendirilmesi ve fiyat teklifi alabilmek için lütfen bizi arayın: 

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmetlerimiz: Çelik Konstrüksiyon Fabrika Yapımı