Güvenlik Ağı – İnşaat Güvenlik Filesi İmalat ve Satış

İş sağlığı ve güvenliği açısından zorunlu olan Güvenlik ağı, Emniyet filesi veya İnşaat güvenlik filesi olarak da bilinen inşaatlar için en önemli güvenlik ekipmanını Aydın 1. Sanayi’de direkt olarak üreticiden uygun fiyatlarla sunuyoruz. Güvenlik ağı uzatma konsolları ile birlikte set olarak fiyatlandırılmaktadır. Güvenlik ağı montajı ekiplerimiz tarafıdan yapılmaktadır.

Güvenlik Ağı

Güvenlik Ağı artık inşaatlarda iş sağlığı ve güvenliği açısından kullanılması zorunlu ekipmanlar arasında yerini almıştır. Buna rağmen ülkemizde inşaat güvenlik ağı kullanımı halen daha %10 civarlarındadır. Kullandığımız bütün ip, halat ve diğer güvenlik ağı imalatı malzemelerinin test analizleri mevcuttur.

Güvenlik Ağı İmalatı

Güzenlik Ağı İpliği: Emniyet filesi paraşüt ipiniden imal edilmektedir ve insan vücuduna zarar vermez. 4mm, 5mm, 6mm ve 7mm güvenlik filesi modellerimiz bulunmaktadır. Bütün güvenlik ağlarımız el ile örlülmektedir. İnşaat güvenlik filelerimiz güneş ve neme karşı yüksek mukavemette olup katkısız polyamid (naylon 6,6) ile imal edilmiştir. Güvenlik ağı göz aralıkları 12cm x 12cm olarak imal edilmektedir.

Güvelik Ağı Uzatma Konsolları: 40x80mm ebatlarında ve 3mm et kalınlığında kutu profilden ayarlanabilir özellikte imal edilmektedir. 10 mm dört delikli plaka üzerine çift sabitleme noktalı ucu kilitli kancalı ve çelik halatlı uzatma konsolu üzerine inşaat güvenlik ağı kolayca montaj edillir.

Güvenlik Ağı Fiyatları: İnşaat emniyet filesi fiyatları iplik kalınlığına göre değişmektedir. Ayrıca güvenlik ağı montaj fiyatları da ayrıca eklenmektedir. Uzatma konsolları da birim başına fiyatlandırılır.

Emniyet Filesi

 • 4mm Emniyet Filesi

  4 mm Emniyet Filesi: ipin tek katında çekme gücü 300 kg ‘dır.File haline 1500 kg’a kadar mukavemet gösterir.

 • 5mm Emniyet Filesi

  5mm Emniyet Filesi: ipin tek katında çekme gücü 400 kg’dır.File halinde malzeme 2000 kg’kadar mukavemet gösterir

 • 6mm Emniyet Filesi

  6mm Emniyet Filesi: ipin tek katında çekme gücü 500 kg ‘dır.File haline 3000 kg’a kadar mukavemet gösterir

 • 7mm Emniyet Filesi

  7mm Emniyet Filesi: ipin tek katında çekme gücü 600 kg ‘dır.File haline 3500 kg’a kadar mukavemet gösterir

İnşaat Güvenlik Ağı Fiyat Talebi

İnşaat Güvenlik Ağı Fiyatları ve İmalatı

Şantiyelerde Kullanılma Üzere Emniyet Filesi Üretimi

İnşaat Güvenlik Ağı Fiyatları: Kopmaz File ürünlerimiz için Türkiye’nin Her Yerine Sipariş Alınır

Ankara Güvenlik Ağı Satış ve Montaj: Ankara File

Her türlü emniyet filesi üretimi fabrikamızda yapılmaktadır. Şantiyenize özel siparişleriniz için lütfen bizi arayınız: 0507 307 94 93

Halı Saha Filesi Fiyatları

Avrupa File olarak halı saha filesi üretimi de yapmaktayız. Halı sahanıza özel tavan ağı metrekare fiyatları ve montajı için lütfen arıyarak özel sipariş veriniz. Halı saha tavan ağı ve tampon ağı, kale filesi ihtiyaçlarınız paraşüt ipinden özel imalat olarak yapılmaktadır.

Balkon filesi ve gölgelik file uygulamalarımız da mevcuttur. Çeşitli file ihtiyaçlarınız için lütfen özel sipariş geçiniz.

WhatsApp Destek
Gönder